Regeneracja turbosprężarki w Mielcu

regeneracja turbosprężarki w MielcuDzisiejszy artykuł jest gościnnym wpisem serwisu turbor.mielec.pl, napisanym przez mielecką firmę Turbor. Przedstawiono w nim ofertę tego zakładu, obejmującego swoimi usługami teren południowo-wschodniej Polski. Zdobyte przez wiele lat działalności w branży doświadczenie pracowników to jej największy atut, który bezpośrednio przekłada się na zadowolenie klientów i wysoką jakość usług. Jeżeli więc mieszkasz niedaleko Mielca, a Twoja turbosprężarka zaczyna sprawiać problemy lub podejrzanie się zachowywać, to artykuł dla Ciebie!

Regeneracja turbosprężarki w Mielcu – firma Turbor

Każde urządzenie mechaniczne prędzej czy później ulega awarii. Jest to nieuniknione i wynika z wzajemnego zużywania się ruchomych części mających ze sobą kontakt, wad powstających podczas procesu produkcyjnego czy trudnych warunków pracy. W przypadku turbosprężarek, powodów wystąpienia usterki jest wiele i trudno jest zapobiegać im wszystkim. Jednak w przypadku zaistnienia problemów, nie musimy od razu wymieniać turbosprężarki – możemy poddać ją regeneracji, która przedłuży czas jej eksploatacji o wiele tysięcy kilometrów.
W pobliżu Mielca jest wiele firm, które zajmują się regeneracją turbosprężarek. Nie każda jednak ma odpowiedni sprzęt i doświadczonych pracowników, którzy poradzą sobie ze zdiagnozowaniem i naprawą nawet najtrudniejszych usterek. Dlatego, by sprostać wszystkim wymaganiom klientów, nasza firma Turbor nieustannie się rozwija – pracownicy wciąż podnoszą swoje kwalifikacje, a używane przez nas urządzenia są stale modernizowane, by możliwe było utrzymanie najwyższej jakości usług. Z tego powodu, w przypadku konieczności serwisowania turbosprężarki, coraz większa liczba klientów z południowo-wschodniej Polski wybiera właśnie firmę Turbor.

Jakie turbosprężarki regenerujemy?

Najprościej byłoby powiedzieć, że wszystkie. Podejmujemy się naprawy turbosprężarek do wszystkich marek samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych, wykorzystując w tym celu zdobyte przez lata doświadczenia i oczywiście zalecenia producenta. Zajmujemy się podzespołami wyprodukowanymi przez największych światowych producentów, takich jak Garrett, Holset, Schwitzer, KKK, IHI czy Mitsubishi. Wysoką jakość usługi zapewniamy dzięki wykorzystaniu nowoczesnych urządzeń diagnostycznych, zgodnych z zaleceniami producentów podzespołów, a także oryginalnych części zamiennych, zaś wszystkie wykonane przez nas usługi objęte są 8-miesięczną gwarancją.

Na naszej stronie internetowej Turbor.mielec.pl można znaleźć szczegółową ofertę naszej firmy, a także przykłady zregenerowanych przez nas urządzeń oraz pewną dawkę wiedzy dotyczącą naprawianych przez nas podzespołów. Zapraszamy!